Posted by admin On Październik - 10 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich gabinetów, przez przychodnie, aż po kliniki, może zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne są zarówno lekarze wszystkich z branż, a także położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z wielu różnych dziedzin, które obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne zaopatrują również gabinety fizjoterapii proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Sprawdź
Centrum zaopatrzenia medycznego

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, to ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także produkty polskie, producenci następujących marek np. Poldent czy Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki opis oferty hurtowni materiałów medycznych to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć zarówno w punktach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Comments are closed.