Posted by admin On Październik - 10 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – ginekologia plastyczna ma dla szereg propozycji, jakie w szybki sposób usuną te problemy oraz wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Odwiedź:

Ginekolog Michalik Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem może być odzyskanie jakości życia jak również psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje problemy, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.